| Gangzbang a întrebat:

Salut am o intrebare pentru jucatorii de Manager De Fotbal Online (OFM) : m-am pus intr-o Fantazy League si am batut cu 1-0...fiind cel mai mic scor...desi am o echipa destul de bunicica, imi puteti spune niste tactici bune care sa bat de la 2-0, 3-0 in sus? Numele meu este digital10, poate ma stiti unii.Multumesc

1 răspuns:
| Preda_Florin_1990 a răspuns:

Eu joc 4-3-3 sau 3-4-3 pe laterale. Fundasi-raman in spate, mijlocasi-neutru, atancanti-doar atac. Pase rapide, joc la offside, om la om. merge atat la echipe mari cat si la cele mai mici, eu pana acum am castigat cu stilul asta de joc.
Bafta!