| anonim_4396 a întrebat:

Am un buget de 1500 RON disponibil pentru un telefon mobil!
Nu vreau neaparat nou, daca e in stare perfecta il pot lua si SH!
Ce marca imi recomandati si ce model care sa fie cel mai performant la pretul specificat?
Eu as fi vrut un iPhone 5/5S, mi se par cele mai bune telefoane iPhone-urile...
Astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La banii pe care ii irosesti pe 5S, iti iei LG G2 si il bate la ce capitol vrei.
http://bit.ly/1v3cx1l
Iphone-urile nu sunt altceva decat o risipa de bani in comparatie cu ceea ce ofera.

| Mario1999 a răspuns:

Este buna si varianta ta, cu iPhone-ul, e un telefon bun. Daca il iei SH, sa ai grija cand il cumperi. Asta e valabil pentru orice telefon SH ti-ai lua. O alta alegere buna, eu zic ca ar fi Samsung Galaxy S4, asta daca iti place sistemul Android si daca iti place cum arata telefonul. Mie si S4 mi se pare un telefon bun, dar aici depinde de preferintele tale, daca alegi iPhone sau Samsung.

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Eu as lua un x2 soul este mai bun ca iphone te poti juca pe el http://bit.ly/11LRUji

| Maree1 a răspuns:

Eu as spune sa mai strangi ceva banuti si sa iti cumperi un Sony xperia z2 sau z3!