| Mihai7u7u7 a întrebat:

Salut!
Am o mica problema.
Azi am umblat puțin prin PC/in interiorul lui și după ce am pus la loc geamul, cablurile tot ce trebuie și am dat să îl pornesc el mergea componentele merg doar că nu mi se aprinde monitorul și perifericele.
Probabil a intrat în safe mode și trebuie să aștept câteva minute/ore?
Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Posibil sa fi miscat ceva acolo daca sunt toate cablurile puse si nu merge cel mai simplu scoate bateria si da-i un reset de bios.