| Bogdanache a întrebat:

Salutare, cand pornesc unitatea se aprinde insa nu se conecteaza monitorul sau perifericele, ce-as putea face?

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut,am pățit si eu tot asa. După un restart si a revenit

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pot fi multe.
Verifica bine cablurile, apoi componentele!
Se aude beep-ul de la bios?

| dannyel86 a răspuns:

Verifici toate cablurile externe conectate la unitate (cu pc-ul inchis).
Deconectezi si reconectezi totul.
E posibil sa fie si de la placutele de rami, dar daca ai garantie pe intreaga unitate, ea trebuie dusa la service-ul autorizat.
Daca nu ai garantie, desfaci unitatea numai daca te pricepi sa manipulezi piesele din interior.
Apeleaza la o persoana care are cunostinte IT.