| Vasy10 a întrebat:

am o mica problema cu "youtub-ul" dau pe un videoclip il las ca de obicei cateva secunde sa se incarce si dau play dar acesta merge pe reprize ba se blocheaza nu stiu ce are si de incarcat se incarca foarte repede,,, suntetul se aude doar imaginea se blocheza plz help.Se lasa cu Funda

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Reinstalează Adoble Flash Player, de aici (îl dezinstalezi din Control Panel prima dată) http://ninite.com/flash-flashie-shockwave/.
Reinstalează și browserul dacă îți tot face figuri, eventual mergi la internet options (la internet explorer), advanced> reset.