| JustUnNamed a întrebat:

Am o problema, nu stiu de ce cand ma uit la film/videoclip se blocheaza dupa 6 secunde, derulez mai inainte si merge 6 sec iar se blocheaza?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pe You Tube?

| JustUnNamed explică (pentru Dash):

Pe alte site-uri. pe youtube merge

| Dash a răspuns (pentru JustUnNamed):

OK, in cazul asta incearca cu un alt browser. Si daca nici asta nu rezolva problema descarca ultima versiune Flash Player de aici: http://get.adobe.com/flashplayer/

| Eliene a răspuns:

Buna!
Ca sa vezi filmul de la cap la coada ar trebui sa il lasi sa se incarce vreo 30 de minute. Numai asa va merge. Ce trebuie sa faci? Da-i pe butonul de play si dupa ce vezi ca ''se intampla'' ceva'' (dupa vreo 3 secunde) apasa din nou pe play, incat sa nu se deruleze. Asa filmul va avea timp sa se incarce. In timpul asta fa si tu altceva...asculta muzica, du-te prin bucatarie si gateste, orice.
Funda?

| JustUnNamed explică (pentru Eliene):

Filmul=filmuletul, care are 5 minute, imi arata cat e incarcat, pot sa il las si jumatate ca tot 6 secunde merge

| ChestieAcidulată a răspuns:

De ce oare se oprește un videoclip/film după șase secunde? Din cauza internetului, a browser-ului sau a flash player-ului. Dacă ai un net bun, schimbă-ți browser-ul (eu folosesc Google Chrome, merge foarte bine) și uită-te și tu prin pc, dacă-i nevoie să faci vreo actualizare sau ceva la Adobe Flash Player (sau ce ai tu).

| JustUnNamed explică (pentru ChestieAcidulată):

Net de 100mb/s google chrome sau opera, flash ultima versiune, shockwave ultima versiune, windows reinstalat aseara