| Ciu_Adrian_1991 a întrebat:

SALUT. Am o mica problema in sensul in care am facut un upgrade la laptop cu o placa de 4gb de ram el avand una de inca 4 gb si problema apare in jocuri. Pentru cunoscatori FPS urile imi scad si nu stiu de ce, aveam mai mult de 135 fata de acum cu 85, avand in vedere ca am dublat memoria ram. Dau funda si va rog sa ma ajutati fiindca am dat ceva bani pe placa asta si ma cam enerveaza

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Memoriile ram, cea pe care o aveai inainte si asta noua au aceeasi frecventa de lucru?