| Cerbul47 a întrebat:

Salut,am o nelamurire, merita sa imi cumpar Battlefield 5 avand specificatile: i7 3770, gtx 1060 6gb, 16 ram ddr3 1600 sau sa imi iau Call of Duty ww2 fiind mai bine optimizat.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca iti plac ambele de ce nu incerci sa ti le iei pe ambele? Site-uri gen g2a sau similare pot sa-ti ofere variante mai ieftine daca nu ai un buget mare.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Doar tu poti decide daca "merita". Alegerea e subiectiva, degeaza aui "BF" daca tie iti place CoD si tot asa.

| Cerbul47 explică (pentru CM7YRE):

Reformulez,as putea duce Battlefield 5 cu aceste specificații(i7 3770, gtx 1060 6gb, 16 gb ram) sau nu si mai bine as lua Call of duty WW2, acesta rulând mai bine(ambele imi plac).

| CM7YRE a răspuns (pentru Cerbul47):

Daca iti plac ambele de ce nu incerci sa ti le iei pe ambele? Site-uri gen g2a sau similare pot sa-ti ofere variante mai ieftine daca nu ai un buget mare.

| Wr3nch a răspuns:

Poti sa te abonezi la origin cu 15 euro pe luna si sa testezi jocuk inainte sa dai 60 pe el.