| bucataru a întrebat:

Salut am o nelamurire sau cam asa ceva...pe scurt nu imi merg jocurile "mai noi" adica de ex ceva cun de multi gta 4 adica imi mere in reluare de abia se misca, am primit diverse raspunsuri, ca nu e buna placa video ca nu e bun microprocesoru, in fine eu va araat cam ce are unitatea mea... si voi imi spuneti ce ar trebui sa schimb sau ce nu e indeajuns de bun pentru imi mere jocurile mai noi Operating System
MS Windows 7 Ultimate 32-bit SP1
CPU
AMD Athlon 64 X2 5200+ 47 °C
Brisbane 65nm Technology
RAM
2.00 GB Single-Channel DDR2 @ 385MHz (5-5-5-18)
Motherboard
ECS GF8100VM-M5 (CPU 1) 30 °C
Graphics
SyncMaster (1280x1024@60Hz)
256MB GeForce 8200 (Elitegroup) 54 °C
Hard Drives
156GB Western Digital WDC WD1600AAJS-00L7A0 ATA Device (SATA) 42 °C
Optical Drives
DTSoftBusCd00
HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20 ATA Device
Audio
High Definition Audio Device multomesc mult si va rog un raspuns serioshappy

2 răspunsuri:
| Roxx_7895 a răspuns:

şi eu am păţit cam la fel nu ţtiu dacă e bine ce zis dar încearcă în daemon tools lite. jocurile care nu`mi merg le deschideam cu el. nu ştiu dacă e bine ce zic nu mă pricep prea bine...

| bucataru explică (pentru Roxx_7895):

Domnisoara ala e doar un program care deschide fisierele sau extensii de tip BIN, CUE si altele oricum mersi kiss