| WizardPGL a întrebat:

Salut, am o placa video rx480 de 8gb si cei care joaca csgo sigur au auzit de faceit. Ca sa pot juca faceit am nevoie de anticheat, acest anticheat iti sterge din pc orice urma de dirver de hack sau orice urma de cheat. Dupa ce ii dau restart la pc driver-ul meu de la placa video este sters complet.
Cineva cu un sfat sau cu o idee despre problema asta, sunt cu bratele deschise, multumesc

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Cei de la faceit considera orice software de monitorizare si control al temperaturii/fan speed ca fiind o vulnerabilitate cand vine vorba de cheat-uri. Aparent serviciul wattman (sau ceva de genul) al AMD este responsabil de acestea, desi nu este sigur ca daca-l dezactivezi va schimba ceva.

| WizardPGL explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Mersi foarte mult, o sa incerc sa vad daca reusesc, mersi inca o data

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru WizardPGL):

Sper sa mearga. Numai bine