| GheorghiE69 a întrebat:

Am o pica problema, vreau sa imi refac windosul si am deja unul existent. (am windosul pe stick). mi demult a venit cineva la mine si l-a facut (acum nu poate veni). Si atunci cand bag stick-ul in unitate siapas pe butonul de start si apas F12 pentru butare ma duce unde sa selectez SD-DVD (etc)...

Orce as selecta nu merge sad...

Răspuns Câştigător
| DjNick112 a răspuns:

Incearca sa vezi daca nu se ascunde la HDD, adica, cand dai f12 sa buteze, selectezi HDD si vezi daca nu apare USB, daca nu, intra in bios (apesi 'del' si intra la sectiunea bot, acolo permite USB-ul) apoi apasa din nou f12 si ar trebui sa mearga, daca nu, faci un DVD si e mai simplu