| xBanKai a întrebat:

Am o Placa video Sapphire Radeon R9 380 NITRO 4GB DDR5 256-bit si are un mic butonel pe ea :/ de se da doar in stanga si dreapta, vreau sa stiu ce face. In alta ordine de idei, cine mai are aceasta placa? imi poate da niste informatii cu coolerele. sau ce ar trebui sa-i fac? big grin
P.S : Cine vrea sa jucam niste jocuri impreuna? practic sunt cam plictisit sa ma joc singur :/ nu gasesc provocarea happy Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Joc eu, ce jocuri ai pe PC?

| xBanKai explică (pentru alexboss2020):

Pai am tera, paladins, league of legends, warframe, riders of icarus, si cam atat :/ astea-s online iar celelalte sunt offline... big grin