| Epiico a întrebat:

Salut, am o problema... Am cumparat un mouse de la Altex ( Mouse gaming MYRIA GM-V14, 2400 dpi, negru ) si mouse-ul este pur si simplu o mare panarama, clickurile nu merg se blocheaza si altele...
As vrea sa fac urmatoarele: Sa-l returnez si sa-mi iau banii inapoi
2) Sa-l returnez si sa dau diferenta pe altul mai bun ( nu stiu daca se poate)
3) Sa-l schimb cu ceva de acelasi pret ( Nu stiu daca se poate )

Ce mai mare problema este ca am rupt cutia in care a venit mouse-ul si am citit ca nu l-ar primi fara ea. Oricum am lipit cutia la loc cum era... Aveti idee daca mi l-ar primi inapoi asa?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca inca nu au trecut 3 zile de la cumparare ar trebui sa-l ia inapoi si da se accepta toate 3 variante!
Cu cutia rupta, daca nu se vede e ok daca da ramane de vazut, tu totusi incearca pentru ca din cate am auzit incepand de anul acesta NU mai e obligatoriu sa returnezi produsele cumparate in ambalajul original, deci ar trebui sa-l ia inapoi! Bafta!

| Epiico explică (pentru lpavel):

L-am cumparat chiar azi, mersi de ajutor, am sa incerc sa-l returnez aceasta panarama.

| lpavel a răspuns (pentru Epiico):

Cu placere!