| Broadband a întrebat:

Salutare tuturor. am si eu o problema cu mouseu, se blocheaza click stanga. am inversat si comenzile dar nu prea ma descurc. daca schimb tema cu cea originala de la windows merge perfect 10 15 secunde, dupa se blocheaza.
reactioneaza tarziu daca vreau sa deschid o aplicatie ceva.
nu face mereu. mouse e unu no name albastru( cred ca myria), il am de cand am luat pc nou, are aproape 8 luni, am zis sa cumpar altu dar am vazut ca si-a dat drumu,
dar acum iar a inceput sa se blocheze.
eu cred ca nu e numai de la mouse, poate o fi si de pe la windows,
am facut urmatoarele: reinstalat windows acum 1 saptamana
scanat de virusi(nici un virus)
ccleaner(tot)
. ce poate fi?
nu mi-a facut pana acum.
astpt raspuns
funda!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai incercat un mouse fix? (link download mouse fix - http://www.techpowerup.com/downloads...Mouse_Fix.html )