| Narcys21 a întrebat:

SALUT!
Am o problema! Am incercat un cod pe cs 1.6(cod CCA si inca ceva) iar dupa catea min. nu mai puteam juca! Intram in cs, ma conectam la un sv, iar cand sa incep, nu ma puteam misca, apasam spaceabar si mi s-e inchidea! Ma poate ajuta cineva? funda!

Răspuns Câştigător
| adryyan2011 a răspuns:

Ai luat DESTROY si nu stii cum sa scapi de el? Ti-a zis prietenul Razvan ca trebuie sa reinstalezi cs-u? Ei bine, nu are dreptate! Sa va explic ce este acest DESTROY : DESTROY in limba engleza inseamna "distrugere", si in counter-strike il poti lua daca ai incalcat regulamentul serverului respectiv. Acesta consta in "dereglarea" jocului counter-strike! Strica toate configuratiile si le schimba cu altele! Iti schimba numele automat in "Am luat DESTROY pe server:27015 (de exemplu) in mare parte! Deci poti scoate acest DESTROY fara sa mai instalezi jocul din nou
Ce trebuie sa faci?
1.Intra in folderul /cstrike al jocului si sterge fiserul config.cfg
2.Intra in Counter-Strike si dai click pe OPTIONS->KEYBOARD->USE DEFAULTS sau ceva de genul si dati OK
Dupa aceste setari ati scapat de DESTROY fara sa mai reinstalati CS-ul din nou!

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Invatare de minte sa joci corect.Ti-as spune varianta mai usoara dar lasa ca dupa aceea devine obisnuinta sa trisezi.Reinstaleaza cs-ul.

| AgathaRo a răspuns:

Ti-as spune varianta mai usoara dar lasa ca dupa aceea devine obisnuinta sa trisezi.Reinstaleaza cs-ul.