| iustinn2001 a întrebat:

Am o problema..Cand imi conectez cablul usb de la imprimanta la unitate imi apare un mesaj cu "USB device not recognized".De ce? Ce trebuie sa fac sa imi mearga imprimanta?

5 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Instaleaza driverul, intra in proprerties din my computer, dai device manager si dai la ultima care e ''universal serial bus controllers''si cauti imprimanta ta, daca nu sti cum se numeste uitete dupa un driver de acolo cu semnul exclamarii (!). Bafta

| iustinn2001 explică (pentru AntonyoBoss):

Am intrat unde ai zis tu dar nu e nici un driver cu semnul exclamarii.

| AntonyoBoss a răspuns (pentru iustinn2001):

Pai cauta driverul tau, acolo scrie numele inprimantei tale dar trebuie conectata in pc

| l4J a răspuns:

Instaleaza driverul de la imprimanta si ar trebui sa mearga