| Monique_3125 a întrebat:

mi-am instalat Counter Strike`ul si nu merge? Aveti idee de ce? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| nst103 a răspuns:

Poate nu e bun jocu cauta alta versiune. Exemplu cs 1. 6 lant.

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Recomandarea mea: STERGE-L
E cel mai de rahat joc.
nu vad ce draq va place la prostia aia.
daca va plac shooterele incercati naibi un crysis, Call of Duty, etc...

| Monique_3125 explică:

Pai se deschide dar apare doar imaginea cu cei doi lunetisti sau ce or fi...atat! Dupa 5 min, imi dispare si revine imaginea de desktop...happy

| westside a răspuns:

Pai ar fi multe motive. nu te-ai facut explicitatongue ce anume nu merge?

| nst103 a răspuns:

Fii mai explicita.Nu iti intra in joc, nu poti sa intri pe servere...

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Pentru ca nu l ai luat tu pe ala bun big grin.