| MonsterElectric a întrebat:

Am o problema mare... Calculatorul porneste face beep se aude mesajul de welcome de la windows dar pe monitor nu se vede nimic. De asemenea daca il opresc porneste la loc singur... Ce trebuie sa-i fac?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca cu un alt monitor daca face la fel du-l la service! Bafta!

| alexdumitru a răspuns:

Instaleaza windows-ul din nou! Mi s-a intamplat si mie asa ceva! Trebuie sa bagi sidiul in sidirom si sa il instalezi!

| Alekkusu a răspuns:

Buna
Ai desfacut cumva unitatea?, a cazut sau a fost lovita mai tare?
Daca da desfa unitatea, scoate placa video si pune-o din nou la loc big grin. La fel am patit si eu la fel si era placa video desprinsa. Succes!
Funda?