| Blooding a întrebat:

Salut, am o problema cu calculatorul meu si anume: Incep sa joc un MMORPG sau un browser game sh dup 5 minute mi se stinge...acelasi lucru si cu jocurile de pe facebook. Calculatorul meu e destul de vechi...e din 2004-2005 dar e super upgradat adica cu monitor nou, tastatura buna, boxe bune, placa video etc. Aveti vreo idee de ce se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| Sab1nX a răspuns:

Cel mai probabil sursa e pe moarte sau ventilatorul e slab si nu reuseste sa raceasca unitatea destul. Dar ca sa fi sigur ar trebui sa chemi un specialist sa arunce o privire.

| Blooding explică (pentru Sab1nX):

Mie mi-a schimbat de multe ori ventilatorul...acum nu stiu sigur cat e el de bun si de performant, ultima oara cand mi l-a schimbat a fost in 2009

1 răspuns: