| XxxBestKillerxxX a întrebat:

Am o problema cu cartela de cosmote.Deci am un telefon ALLVIEW P4 DUO, iar acesta nu imi mai citeste cartela de cosmote de loc. Telefonul este dual-sim da in ori ce sim as baga cartela nu mi-o citeste, am incercat sa bag cartela si intr-un alt telefon iar acesta mi-o citeste. Si nu am facut nimic la telefon cand l-am deblocat si am incercat sa sun am vazut ca nu imi citeste carteala.

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Du-te Decodeazal, Posibil sa fie codat pe o anumita retea, dul la decodat

| XxxBestKillerxxX explică:

Dar cartela functiona inainte si dintr-o data nu a mai mers.