| Băă_KenDor_1997 a întrebat:

Salut,am o problema cu conquistador,intru pe pagina principala ma loghez,jocul este full screen adica am culoarea site-ului peste tot,dau incepere joc si dupa ce se incarca imi face o pagina cu benzi negre in parti si sus o reclama,si in jos este la fel(harta foarte mica),precizez ca am laptop, la calculator nu am problema asta.Sugestii Idei sa fac harta mare

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Ai instalat driverul la laptop.
Sau poate sa fie din cauza Adobe nu-i instalat bine si poate de acolo se trage.
Adobe (face navigarea mai usoara la net).Sa te joci, vezi video, imagini, etc.
Am mai vazut cam 25 de cazuri si mereu este una din aceste variante daca nu-i ala este cealalata.

| Metals25 a răspuns:

Adobe Read