| Dutu3H a întrebat:

Salut..am si eu o problema cu PC. nu mi se mai aude muzica din PC, filme sau orice alt ceva.dar daca intru pe youtube sau ma uit online la un film se aude sunetul..stie careva ce are? daca da ajutati-ma si pe mine.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile programului cu care nu ai sunet si sa modifici in setarile de iesire audio.

| Dutu3H explică (pentru IsabelaIssa):

Am facut asta happy de obicei folosesc bs player.da am bagat si media player si aimp si tot nu merge

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Dutu3H):

Atunci in mixerul audio de la windows.

| Dutu3H explică (pentru IsabelaIssa):

Nee..am facut si asta deja..cred ca reinstalez windows-ul maine si gata. poate merge.da merci orisicum :*

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Dutu3H):

Ok. atunci, bafta!