| StoicaAndi a întrebat:

Salut.Am o problema cu cs1.6.Deci mai de mult i-am facut niste setari, la video ca sa se vada mai bine.Le-am facut si mergea perfect.Acum cand incerc sa il deschid se inchide monitoru si apare VGA, am monitor si televizor si calculator.Deci cum pot rezolva problema? Am windows 7 si am incercat orice cs

1 răspuns:
| Rysu a răspuns:

Poate aparea problema sa nu iti citeasca 3D-ul de la placa video, incearca sa iti reinstalezi driverul pentru placa sau sa o curetzi putinbig grin. funda?