| Personna a întrebat:

Am o problema cu jocul Rage, frecvent imi tot inghrata ecranul pentru cateva secunde in timp ce joc (cam enervant). Am auzit de comanda +jobs_numThreads 0, dar se foloseste numai steam. Cum o folosesc daca nu e pe steam jocul?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nimic! E din cauza ca ai pc slab! Banuiesc ca ai setat totul la setari minime...

| Personna explică:

Nu chiar, in meniul jocului, pot schimba doar rezolutia, nu si texturi etc. Cred ca dintr-un config le schimb pe astea