| HelpMePlease2222 a întrebat:

Am o problema cu leptopul meu are i7 si o placa video gtx960 de obicei cand il tine la incarcat merge pe un joc cs go in 110 +fps daca nu il tin merge in 30 acum o zi am vrut sa il sting, dar am dat sa se updateze acum merge in 60 cu fps chiar daca il tin la incarcat ce trebuie sa fac sa mearga in mai multe fps?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Ce ciudat normal un i7 si gtx 960 am vazut pe youtobe ca duce cs go in 250-300 de fps-uri.Cred ca ai o problema la pc dar nu stiu care, poate o fi de la windows

| deea3507 a răspuns:

Iti spun care e problema. ai o setare la laptop sa-ti reduca performantele cand nu ai laptopul la incarcat, pentru a reduce consumul, implicit ca sa iti tina bateria mai mult.

| Nemessys a răspuns:

As vrea sa-ti pun si eu o intrebare: Ce are pc-ul? te mananca? Nu-i inteleg pe aia care-si iau laptop de gaming. isi irosesc banii aiurea.

| TheKingBacca a răspuns:

Poate sa fie o setare din jos, deschide consola din CS GO si scrie

fps_max 999
fps_max_menu 999

Nu pune 0, nu are rost sa-ti explic de ce.