| coadadematura a întrebat:

Salut,am o problema cu steam-ul. Odata la 2-3 saptamani mi se sterge cate un joc,ba csgo ba pubg,si nu stiu ce naiba are, ma enerveaza tare! Stiti cumva cauza problemei?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Esti sigur ca cineva nu iti sterge jocurile intentionat?

| coadadematura explică (pentru PainTech):

Nu ca nu are cine, stau in casa cu parintii iar acestia nu prea stiu sa umble la laptop, de aia cand au ceva treaba la el ma cheama si pe mine sa asist acolo.

| PainTech a răspuns:

E ciudat, nu am mai auzit de asemenea problema technica... Incearca o scanare anti-malware cu Malwarebites.