| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut.Am o problema legata cu CSGO..Astazi cand am intrat in Steam si dupa am dat Play la CSGO intra in el, statea vreo 2 secunde si aparea un blackscreen sa zis, si dupa se inchidea automat CSGO.Ce naiba are? Nu i-am facut nimic.Am reinstalat CSGO pana si Steam.Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

E ceva cu licenta ce nu ii place de asta nu intra. E bun contul? de obicei crackurile dau erori din astea la orice program. Daca contul de steam era crackuit?! poftim raspunsul.

| RoBeRTin321 explică (pentru DryIce):

E cumparat de pe Steam.

| zona5111 a răspuns:

Ai grija sa-ti fii facut update-uriile la placa video.

| RoBeRTin321 explică (pentru zona5111):

Pai asta am aflat ca e problema.Imi da niste erori cand dau Custom Installation la ultima versiune.Imi da not selected la final.Stiu engleza, dar bifez tot ce trebuie.Am un GTX 750 Ti