| BogdanToma a întrebat:

Am o problema cu windows vista pe laptop : cand vreau sa ma joc de exemplu cu game ranger adica sa ma joc in retea, eu aleg need for speed most wanted sau fifa 08 cand fac conexiunea merge si cand sa incep jocul nu mai merge adica vreau sa spun ca ma scoate din joc si zice ca nu mai functioneaza! Ce pot sa fac ca m-am saturat sa fie asa de fiecare data si vreau o schimbare!

Multumesc anticipat si cine ma ajuta are funda si il recomand la tot forumu si la tot ce imi sta in putinta!

1 răspuns:
| Dianne123 a răspuns:

Pune altul, ex. Windows XP 7