| Goda_Giovanni-Stefan_1998 a întrebat:

Am o problema cu xboxul meu 360 am facut cont de xbox live dar tot nu ma pot juca multiplayer spune ca profilul meu de xbox live nu este corect facut. Am facut mai multe dar tot nu merge. Am incercat si cu gdhwbdvd@jp.com dar imi da o erore la finalizarea contului.ce sa fac? Dau funda daca imi merge. help pls laughing)

3 răspunsuri:
| anonimus777 a răspuns:

Accepta termeni și în plus ca sa se activeze contul Îți va trimite pe email activarea fa numele și tot ce cere corecte dacă îmi poți trimite și o poza sa văd care e problema ar fi super

| Goda_Giovanni-Stefan_1998 explică (pentru anonimus777):

Unde iti pot trimite poza?

| Dark789 a răspuns (pentru anonimus777):

Salut,mă poți ajuta și pe mine cu xboxul?