| anonim_4396 a întrebat:

Funda. nu imi apare ce scriu la status p yahoo messenger 10. ce sa fac? care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Smackdown a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi messager si sa stergi folder-ul messager-ului si din program files, apoi reinstaleaza-l!

9 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat o data, si a fost imediat dupa ce mi-am instalat versiunea 10. Inchide mess`ul apoi deschide`l din nou, daca nu functioneaza, atunci lasa, nu te chinui, si incearca mai tarziu sa scrii ceva la status.winking

| Cricket_3428 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai peste 50 online nu o sa-ti mai apara deoarece mass-u nu poate share-ui status tau la atatiahappy

bafta :-Hhappy

| andrei a răspuns:

Mi se intampla si mie cateodata... iesi din yahoo, il inchizi si apoi iil deschizi iar si daca nici asa nu merge dai un restart PC-uluiwinking

| Bianca_3140 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa-l reinstalezi, deoarece nu iti va mai reaparea. asa am patit si eu happy funditabig grin

| SionAlex1997 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, este o eroare care devine din ce in ce mai deasa, poate reusii in mai multe feluri, desi, cateodata unele nu merg, ai putea reinstala messngerul, sa stergi din program files tot, si din control panel, asta nu garantez ca mere, ai putea sa reinstalezi windowsul, poti intra la run (dai p start, si imi in dreapta) si scrii regedit, dupa apesi pe HKEY_CURRENT_USER dupa care Software, dupa Microsoft, Windows, CurrentVersion, Internet Settings, si stergi folderul Zones, ATENTIE! asta ca messengerul inchis, restartati calculatorul si va merge, daca nici asa nu merge. mai cautati alte solutii p net, pentru ca mai sunt cateva care au dat roade, baftawinking

| Carmen_2961 a răspuns:

Eu de obicei cand am probleme de genul asta restartez calculatorul. Daca nu functioneaza metoda asta instaleaza din nou messenger-ul.

| alex_4764 a răspuns:

Trebuie reinstalat messu pentru ca nu so instalat status. dll