| Kampion a întrebat:

Salut, am o problema. Cum fac ca sa nu mai spawneze zombii din minecraft. Adica doar sa vina la tine si sa nu iti faca nimic. Am intrat pe un server, venea un zombi si nu iti facea nimic. Cum fac si eu asta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MrCereala a răspuns:

Cand creezi o lume noua, ai acolo modul de joc sau gamemode apesi pe dreptunghiul ala pana apare Creative dupa dai create a new world sau creati o lume noua.

| Kampion explică (pentru MrCereala):

Eu ma referam la server, dar am rezolvat

4 răspunsuri:
| MrCereala a răspuns:

Serverul era setat pe Creative. Doar pe creative zombii nu te ataca.

| Kampion explică (pentru MrCereala):

Si cum il setez pe Creative?

| GimJun95 a răspuns:

Nu cred ca poti, numai pe creativ nu iti face nimic big grin