| Eman97 a întrebat:

Salut am o problema de 1 zi. Dau funda cui ma ajuta. Deci... am iesit din counter strike, am stat putin si am intrat iarasi. In loc de 100 fps ca de obicei am avut 30-40 fps pe orice server m-am dus. Setarile le am bune dar cred ca am probleme cu internetul. Cum as putea rezolva? Am dat si scanare si antivirusul si am folosit si game booster dar nimic. Am dat si rr am si reinstalat cs-ul dar la fel. Pc-ul este nou, luat de vreo 4-5 luni. Pe toate jocurile am aceasta problema. Merge greu sau sacadat...

2 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Cred ca de vina este sistemul de operare
Eu inainte aveam windows 7 si imi mergea cs-ul cu 70-80fps iar cand mi-am pus xp imi merge cu 60 si pentru pc-ul meu nu face lag sau sacadeaza
ACu depinde cati gb ram ai si procesorul

| Eman97 explică (pentru alin567):

4GB ram. Am spus, nu sunt probleme cu PC-ul. Am ceva problema. Probabil ma floodeaza cineva. Daca intru pe youtube si bag un video, sa zicem Romania vs Bulgaria nations cup tv pgl, cand ajunge pe la minutul 1 si ceva incepe iarasi videoul sau se tot blocheaza si trebuie sa dau mai departe...