| Glsukab a întrebat:

Am o problema, deci am un PSP si pana azi totu bine si frumos, astazi cand am vrut sa il deschid, nu merge, se aprinde imi apare tema aia, dar meniul nu e... daca incerc sa il inchid nu merge normal trebuie sa ii scot bateria ce e de facut?

3 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Glsukab

Ai instalat cumva Firmware pe el? De unde il ai PSP-ul?

| Glsukab explică (pentru AfroBelgianu):

Nu am instalat firmware, nu stiu cum se face si de asta nu m-am bagat, PSP il am de cativa ani a mers foarte bine dar nu stiu ce s-a intamplat

| AfroBelgianu a răspuns (pentru Glsukab):

Salut,

Du-l la reparat, cumpara-i o alta bateria pentru ca s-a floodat, daca nu-i de la bateria atunci e Memory Stick-ul, sigur.

O zi buna, Afrobelgianu.