| lolez a întrebat:

Salut, am o problema, eu mai demult jucam 4story eg.mai nou m-am lasat dar acum vreau sa ma reapuc, pentru ca ma vor ajuta niste prieteni. dar am o problema,, eu intre timp l-am sters din PC. si acum cand vreau sa-l iau de pe http://4story.eterniagames.com/ cand apas sus pe "download" nu se intampla nimic, la fel si cand apas pe Home, Register etc(butoanele de sus) restul cum e, sa intru pe cont, merge. dar oare de ce nu pot? daca voua va merge
dati-mi linkul.sau ce-i care-l aveti puneti-l pe un site va rog eu mult si dati-mi linkul pe mess. FUNDA! lasati-va idu:)... da si cand am reusit sa -l fac sa se incarce se incarca pana la minut 8 din 14.si dupa zice ca e terminat. cand dau run imi da eroarea de mai JOS

1 răspuns:
| lolez explică:

Am uitat sa mentionez.l-am luat de pe internet explorer[eu foloseam mozilia] dar cand ii dau run. apare o eroare cam asa:Archive integirty check failed.The setup file is not complete, posibily due to an incomplete download or corrupted file! ajutait-ma va rog. nu mia mai facut niciodata vreun instaler de la alte jocri sau asta. asa!