| sergiulica a întrebat:

Am download fraps. merge bine in jocul care vreau! Dar tine doar 1 min. dupa un minut se termina si trebuie sa apas iar f2... ca sa pornesc! De ce naiba? Va rog dati-mi si mie un raspunscrying(

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Pentru ca e demo ce ai tu. Ca sa-ti mearga normal, fara limita de timp, trebuie sa-i cumperi licenta.
Uite aici fraps gratuit care are deja licenta pusa: http://www.megaupload.com/? d=HP3P1ALO
Tot ce trebuie sa faci e sa-l instalezi si gata il poti folosii normal si gratuit dupa bunul plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dreacu