| fabian565 a întrebat:

Am o problema foarte mare. Eu am Windows 8.1 Enterprise x64, il am de la Microsoft pe post de Trial 3 luni, dar dupa cand mai erau vreo 7 ore de trial am hotarat sa il activez dar dupa ce l-am activat a inceput sa se inchida.Eu am zis ca poate a fost o chestie de soft pentru ca s-a activat windowsul si am trecut cu vederea.L-am repornit si dupa 30 de minute (cu aproximatie) s-a inchis din nou.Il repornesc, iar face asa si nu stiu ce sa-i fac...Sugestii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand este pornit, clic dreapta pe start, deschide cmd ca admin si copie in consola exact ce scrie intre paranteze...(slmgr -rearm). Apasa enter si mai ai 3 luni de fericire!

| fabian565 explică (pentru anonim_4396):

Este deja activat.