| cody1 a întrebat:

Am o problema..GTA4 imi merge sacadat si nu stiu care ar putea fi motivel..am un laptop zic eu..performant...i5-3210M de 2.50 GHz. 8RAM. 500 HARD PLACA VIDEO :Nvidia geforce 2 G...
Va rog ajutati-ma...Multumesc(dau funda) big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ar trebuie sa iti mearga

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum se numeste placa video. Dai la run scrie dxdiag si dai la display si zi-mi placa video

| cody1 explică (pentru anonim_4396):

Intel(R) HD Graphics 4000

| anonim_4396 a răspuns (pentru cody1):

Nu conteaza ar trebuie sa iti mearga

| SpikeSpigel a răspuns:

Cum naiba sa iti mearga greu ma? Eu cu Intel Celeron Dual Core 1.8 2 gb ram 1 gb placa video windows 8 rulez fara probleme jocul pe medium, nu am incercat inca pe high

| C0olmonkey a răspuns:

Jocul l-ai cumparat sau l-ai piratat?
Daca l-ai cumparat s-ar putea ca CD-ul sa fie zgariat sau daca l-ai piratat sa fie incomplet.