| tauruss a întrebat:

Salut am o problema. Jocurile online unele si jocurile de pe facebook imi merg foarte greu si in refresh de ce? Metionez ca mai demult imi mergea foarte bine si pe facebook si jocuri online pe site-uri si am pluginurile Adobe shockwave si Adobe air si flash!
Ajutati-ma! FUNDA la cine merge!

3 răspunsuri:
| Darks96 a răspuns:

Sau dai remove la browser cu tot cu date... si reinstaleaza-l din nou

| XxVaLyxX21 a răspuns:

Sall si mie mi s-a intamplat si am reinstalat windowsu si merg super bine!

| sanduady a răspuns:

Poate e din cauza flash player-ului.
mie daca n-am flash player nici nu imi merg jocurile pe facebook sau daca am o varianta mai veche merg mai greu