| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Am o problema la Yahoo!
Mi-am facut de curand o noua adresa de Messenger @yahoo.ro, si nu primesc mail`uri. M`am abonat la mai multe, si trebuia sa primesc mail pana acum. Stiti cumva care este problema? Ms FUNDA

1 răspuns:
| Allexutsu a răspuns:

Ai dat adresa noua de email sau pe cea veche pentru ca daca este data cea veche primesti pe cea veche iar daca nu fa-ti alta adresa...iar daca nu ai setat tu ceva la bara de yahoo si din asta nu-ti vin emailurile... funda?