| Liviu97 a întrebat:

Am o problema mai mare. Am un laptop care mi se incalzea tare si am chemat pe cineva sa mi-l curete de praf. Mi l-a curatat si dupa mergea bine. Dupa vreo trei ore dupa curatare, s-a inchis brusc. Acest lucru s-a intamplat inca de vreo 3 ori. Urmatoarea zi am intrat pe un joc. Am observat ca aveam un lag urias. Nu puteam sa joc nici un joc. Apoi s-a inchis iar. Mentionez ca nu am virusi. Dau funda, urgent, va rog!

2 răspunsuri:
| Seby271995 a răspuns:

Ai probleme cu ventilatorul ce trebuie sa faci e sa îl desfaci şi sa cureţi de praf ventilatorul şi îţi merge totu bine funda?!

| Liviu97 explică (pentru Seby271995):

Problema e ca l-am curatat de praf. Nu ai citit?