| Eiccjsjdijcdj a întrebat:

Am o problema: Mi se restarteaza calculatorul singur.Nu stiu ce are face asa in mai multe jocuri (TF2, LoL) si e enervant. Spre exemplu intru in joc iar dupa un timp se face brusc monitorul negru si dupa 9/10 secunde vad cum porneste calculatorul si apoi ma intreaba ceva dau start windows normaly(nu stiu exact cum se scrie) porneste calculatorul porneste si ma joc... apoi o ia de la capat.Cine ma ajuta primeste funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi un virus sau se incalzeste o piesa. Numai cineva care vede te poate ajuta.

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Uite aici ce poti incerca:
-Scaneaza-ti PC-ul de virusi.
-Uita-te la temperaturile PC-ului, daca sunt peste 80-100 atunci asta e cauza
-Poate ai sursa prea veche si trebuie s-o schimbi