| Sebiiiq11 a întrebat:

Salut, am o problema pe care nu știu cum sa o rezolv. De fiecare data când pornesc un joc, imi iau blackscreen pentru o secunda și apoi imi intra in joc, am dat update la drivere, am dat update și la monitor, crezând ca e problema de la el. Nu știu ce are, cine a mai pățit asa ceva sau cine se pricepe la drivere sau chestii de astea ajutati-ma plz. Nu m-ar fi deranjat dacă nu as face live și mi s-ar închide dacă vreau sa schimb pe celalalt monitor cursorul

1 răspuns:
| Jakye a răspuns:

Probabil e o nepotrivire între rezoluțiile celor două monitoare.
Încearcă să joci jocul în "Windowed Fullscreen", nu "Fullscreen".