| OneShootFicit0N a întrebat:

Salut, am o problema URGEENTT!
Am cs 1.6 nemodificat o versiune simpla fara skinuri sau alte upgraduri cs 1.6 original.
Si nu mai imi arata chatu deloc
Nu mai apare niciu scris, numai cand apas eu pe,, Y" atunci arata ce scriu da dupa ce dau enter nu arata nimic jos
Dece numai imi arta chatu
Inainte de a mi se strica chatu intrasem pe un sv, era din alta tara si aveau niste litere din astea urate chinezesti, si cand scriam eu apara cu litere din astea din limba lor.
Iar dpacea nu mai aveam chat
Funda la cel care gaseste solutia
F
U
N
D
A

3 răspunsuri:
| ExTaZy a răspuns:

Cs original ai dk ai steamlaughing), ce ai tu nu`i original,, sterge din cstrike config.cfg, dezinstaleaza cs`u si iti reinstalezi ...sau! ia-ti steam!

| OneShootFicit0N explică:

Am steam prostule nu mai rad ca bou straight face

| OneShootFicit0N explică:

Si nu sti nimic
am gasit cum sa-l fac
scriu in consola
sv_saytext 1 ceva de genu nu mai stiu da l-am facut