| rolly14 a întrebat:

De unde pot sa fac litere chinezesti de la tastatura normala? Am vazut ca se poate dar nu stiu unde trebuie sa apas ca sa imi apara litere chiezesti!

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai pe messenger sau in word la simbolurihee hee.

| johny_9421 a răspuns:

Http://simplythebest.net/fonts/fonts/bmug_asianfont.html

poate iti e de folos fontul asta... fara sa te complici:-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu du-te si intreaba un specialist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Cristiana_3603 a răspuns:

Nu se poate face doar sa intri pe un dictionar online chinez-roman si scrii acolo ce vrei apoi cand iti apar semnele, faci copi apoi pe mess sau unde vrei u... faci paste. e simplu

| teo2998 a răspuns:

Se poate sa nu exista dar pe un program da poti sa faci litere chinezesti