| HALVyyy a întrebat:

DECE ATUNCI CAND SCRIU CEVA IMI APAR MAI MULTE LITERE? daca apas pe 3 imi scrie 34 si invers. mise inTampla la multe literere. Funda

5 răspunsuri:
| MeMe123 a răspuns:

Mai sterge si tu tastatura pe interior...adica circuitelewinking

| Puma123 a răspuns:

Pai depinde... Daca ai probleme cu tastatura sau esti"dezordonat" Sau ai obiecte langa tastatura care apasa butoanele... Dar zic sa o cureti! Si pe afara si pe interor sau cumpara una noua big grin tongue

| MrSandy a răspuns:

Fiindcă este pornită opțiunea T9. Uite prin setări și vezi dacă este pornită

| HALVyyy explică (pentru MrSandy):

Imi poti spune mai exact unde gasesc setarile alea? happy

| MrSandy a răspuns (pentru HALVyyy):

Scuze că nu ți-am răspuns așa de mult timp. Dar tu spui despre problema aceasta la telefon sau la calculator?