| Marin_Cipri_1989 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un xbox si am auzit ca trebuie sa platesti o taxa la Microsoft pentru a te putea juca, si as dori sa stiu daca este adevarat.

2 răspunsuri:
| Vavlux a răspuns:

Trebuie sa platesti 12 dolari daca nu ma insel pentru o luna de online. Ia-ti PS3, eu am facut o greseala si am luat Xbox 360, dupa ce termini jocurile pe singleplayer nu poti sa mai faci nimic cu ele, ps3 are online-ul gratuit.

| Razer1911 a răspuns:

Salut. Da intr-adevar trebuie sa platesti un abonament pentru Xbox Live Gold. Fara acest abonament nu poti juca multiplayer.