| AlexBalan94 a întrebat:

am si eu o intrebare.Am un laptop nou Asus freedos si am instalat Windows 7 pe el.Problema e ca nu pot sa folosesc touchpad-ul, adica imi apare sageata de mouse dar nu se misca.Am incercat toate combinatiile de taste. Poate fi ceva din bios? Sau cum pot sa configurez usb 3.0 sa imi recunoasca un mouse 2.0? Multumesc!

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu e BIOS, nu umbla acolo. E un driver ce iti lipsest tie si se numeste ASUS Smart Gesture. Si eu am Asus dar am lasat windowsul sa-si faca toate upgradurile si nu am avut probleme niciodata. Cat despre USB, poti folosii 2.0 in slot 3.0 fara probleme. Invers nu merge.

Răspuns utilizator avertizat