| AlinaMariaPopescu a întrebat:

Am şi eu o problemă cu leptopul. Nu imi apare cursorul deloc când vrea să folosesc touchpad-ul la laptop, iar cand folosesc mouse-ul şi caut în setări, nu găsesc deloc setările touchpad-ului... Am încercat să reinstalez driver-ul lui, dar spune că e deja instalat, dar nu îl găsesc pe nicăieri. Am un Asus x555l, Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ok imi pare bine ca s- rezolvat!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca folosesti mouse-ul atunci in cele mai multe cazuri touchpad-ul nu se poate folosi, se dezactiveaza automat, scoate mouse-ul din pc si vezi asa. Daca este touchpad-ul instalat trebuie sa-l gasesti la pictogramele ascunse jos in bara, clic pe sageata si trebuie sa fie acolo!

| AlinaMariaPopescu explică (pentru lpavel):

Am rezolvat, problema era din interiorul leptopului, mi s-a scos din cauza unei buşituri, a ieşit clema aia de acolo, l'am desfacut şi am rezolvat problema!

| lpavel a răspuns (pentru AlinaMariaPopescu):

Ok imi pare bine ca s- rezolvat!