| Vally_Cross_1974 a întrebat:

Ce taste trebuie sa folosesc pentru a intra in bios la un laptop Asus

Răspuns Câştigător
| Winchester308 a răspuns:

Del.
Vezi ca s-ar putea sa scrie ceva de genul "Press DEL or nu stiu ce to enter setup", ceva similar. Oricum, apasa si tu Del dupa ce ai dat restart sau l-ai aprins INAINTE sa incarce programul.

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Incearca f10 sau f12 in prima secunda dupa restart. Daca tot nu merge poti sa dai cate un restart si sa iei la rand toate tastele de la f1 la f12. Adica dai un restart, apesi f1, nu merge dai restart apesi f2 si tot asa.