| Arh123 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, de ce mi se stinge brusc laptopu cand se incalzeste, adica cand intru si joc jumate de ora un joc mi se stinge brusc daca nu are conectat incarcatorul, de ce oare?

4 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Oare de ce? Se suprasolicita, se supraincalzeste, ai putea sa ii cumperi o masuta cu 2-3 ventilatoare, si baga-i incarcatorul. Laptop-ul, in caz ca nu stiai, se mai si descarca. Bafta!

| Arh123 explică (pentru Florenta16):

Desigur ca stiam chestia asta si am si cooler dar asa imi face de cateva zile, o saptamana. Si mie mi se opreste brusc parca e scos din priza nu mi se opresc ca si cum mi s-ar termina bateria!

| RiZeRy a răspuns:

Sta mult si se oboseste.De acceeeeAAAAAAAASAS

| JusTDoG a răspuns:

Se incalzeste posibil sa fi ramas si fara pasta pe procesor, nu il forta ca mai rau faci risti sa arzi procesorul!